1. SKIP_MENU
  2. SKIP_CONTENT
  3. SKIP_FOOTER
  • آخرین بروزرسانی: یکشنبه 25 فوریه 2018. برابر با یکشنبه, 06 اسفند 1396

نباید اجازه داد فرهنگ خون و انتقام در ایران نهادینه شود

.
  

اعلاميه حزب مشروطه ايران (ليبرال دمکرات)

نباید اجازه داد فرهنگ خون و انتقام در ایران نهادینه شود

 


در هیچ كجای این جهان خاكی هیچ دولتى در هیچ كشور متمدنی رسما چنین عمل شنیع و غیر انسانی را به زندانیان در بندی كه هیچ ربطی به آن حمله مسلحانه نداشته‌اند و نمی‌توانسته‌اند داشته باشند روا نمی‌دارد كه دولت اسلامی جمهوری‌اسلامی روا داشته و رسما هم با افتخار اعلام می‌كند. هر چند در نظام و دردولتی كه وزیر دادگستری كابینه "تدبیر و امید" آن جنایتكارى چون پورمحمدى یكی از مسئولان قتل عام زندانیان سیاسی در دهه شصت باشد انتظار دیگری هم جز این نمی‌توان داشت!

جمهوری‌اسلامی در وقاحت و ترویج فرهنگ خون و انتقام هر روز ركورد تازه‌اى از خود بر جاى می‌گذارد و برگ خون‌آلود دیگرى را بر دفتر اعمال شرم‌آلود و سیاه خود می‌افزاید. نظام اسلامی در خیال خود با دست زدن به اینگونه خشونت‌هاى عریان بقاى خود را تضمین می‌كند. غافل از انكه عواقب بسط و گسترش این فرهنگ خون و انتقام پایان‌ناپذیر دیر یا زود و هر روز بیش از روز پیش گریبانش را خواهد گرفت و جز سقوط و مرگ و تباهى چیز دیگری را برایش به ارمغان نخواهد آورد.

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمكرات) ضمن محكوم كردن اعمال هرگونه خشونت چه از سوى گروه‌هاى مسلح مخالف جمهوری‌اسلامى و چه از سوى نظام اسلامى باشد از هم میهنان خود در سراسر جهان و مخصوصا در داخل ایران می‌خواهد كه ضمن اعلام همدردی با خانواده قربانیان از هر دو سو برای منع حكم اعدام به هر بهانه‌ای كه باشد به پا خیزند و تا دیر نشده این فرهنگ انتقام و دور باطل خشونت پایان‌ناپذیر را از بین ببرند. دوام این فرهنگ خون و انتقام شیرازه‌های ایران را از بین خواهد برد و تا دیر نشده باید جلو آن‌را گرفت.

نباید اجازه داد فرهنگ خون و انتقام چه بدست خون‌آلود نظام اسلامی و چه بدست مخالفان و قربانان آن در ایران اهورائى نهادینه شود.

پاينده ايران
زنده باد ملت ايران